Saç Bakımı

Saç bakımının salonda keyif veren deneyimi, profesyonel eller tarafından uygulanan özel teknikler ve saç bakım serilerinin yüksek performansları sayesinde gerçekleşir.

Sıradışı Bir An!

Kérastase uzmanınız ilk olarak, kullanacağınız uygun ürünü belirlemek için size özel bir ritüel önerecektir. Özel ve etkili tekniklerin eğitimini alan bu uzmanlar vücudunuzu ve zihninizi tamamen rahatlatmak için duyuları harekete geçirecek nazik ama etkili masajlarla saçınızı tamamen değiştirecek. Aceleniz varsa ya da rahatlatıcı bir kaçamak arıyorsanız Kérastase saç uzmanınız size ritüeller arasından en uygun seçeneği bulacaktır


Yoğun Nemlendirici Ritüel 

Kuru saçlar için uzun ömürlü besleme özelliği sağlayan bu ritüel, saç kuruluğuna karşı yaratılmış en güçlü besleyici teknoloji olan Irisome Complex’le saçlar köklerden uca kuruluğa karşı bağışıklık ve yumuşaklık kazanıyor. 

Yoğun Renk Koruyucu Ritüel

Renklendirme işleminden sonra saç zaman içinde canlılığını ev parlaklığını kaybeder. Yoğun renk koruyucu ritüel, saçların canlılığını ve göz kamaştıran ışıltısını ortaya çıkartıyor.

Yoğun Yapılandırıcı Ritüel

Yıpranmış saçlar yenilen yapılandırılmak için özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Yoğun yapılandırıcı ritüel, yıpranmış saçlara  güç, esneklik ve pürüzsüzlük kazandırır.

Profesyonel Kepeğe karşıtı Ritüel

Yorgunluk, hava kirliliği , mevsim değişikliği gibi etkenler saç derisinde dengesizliğe yol açabilir. Hassas bir şekilde saç derisini dengelemek ve kepekten arındırmak için kepek karşıtı ritüeli deneyin.

24 Karat Ritüeli

Değerli yağlar, yüzyıllar boyunca kadınların güzellik ritüellerine renk katmak için kullanıldı. 24 karat ritüeli, duyulara hitap eden eşsiz parfümü ve dokusu, muhteşem besleyici özelliği ve altın ihtişamıyla saçlara ışıltı ve parlaklık kazandırıyor.

Brazilian Blowout Zero

Brazilian Blowout Zero saçta koruyucu bir protein tabakası oluşturarak elektriklenmeyi ve kabarmayı yok eder, saçı yumuşatır, parlaklığı bariz bir şekilde arttırır, saçın dış tabakasını kapatarak kendi nemini korumasını sağlar. Bu korumayı protein katmanlarını meydana getiren aminoasitlerle gerçekleştirir.Özel polimer sistemimiz yoluyla bu aminoasitler saça bağlanır.Açai berry, camu camu, annatto tohumu içeren Brazilian Super Nutrient Complex karışımından elde edilen bu aminoasitler, saç foliküllerini sarar, saçın dış tabakasını yumuşatır ve çatlakları doldurur.Saç foliküllerini sararak kırılmayı, kıvırcıklanmayı ve elektriklenmeyi önler.Saçın dış tabakasını pürüzsüz hale getirip parlaklığı arttırır. Çatlakları doldurarak yıpranmış saçları onarır. Brazilian Blowout Zero'yu diğer düzleştirici ürünlerden ayıran en büyük özelliği içeriğinde %0 oranında Formaldehit bulunduğunu Columbia Analtical Services'i tarafından araştırılarak belgelendirilmiştir. Ayrıca bu işlemi uygulamak üzere salonumuzun içinde havalandırma sistemi özel olarak tasarlanan, işlem yapılan müşterimizin konforu düşünülerek ayrı bir bölüm dizayn edilmiştir. İşlem sadece 90 dakikada tamamlanır, etkisi 12 haftaya kadar sürer.

Steam Pod (Buharlı Bakım Fönü)

İlk ve tek profesyonel buharlı saç düzleştiricisi.Pro-keratin içeren pürüzsüzleştirici bakımlar onarıcı bakım etkisi sağlar. Saçlarda ayna parlaklığı etkisi yaratır. Mükemmel pürüzsüzlükte fön sonucu sağlar.