Leke Tedavisi

Cildinize gönderilen lazer ışığı, sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerinizi tedavi edebilir. Ayrıca aynı teknik ile çil ve dövme silme tedavisi de gerçekleştirilebilmektedir. Apollo Lazer ile her türlü cilt lekesinin azalmasını sağlar. Cilt tipi ve uygulanan yönteme göre sonuçlar değişmekle birlikte lekeler büyük oranda temizlenir. Aynı zamanda kollajen üretimini uyararak cildinizin gençleşmesine yardımcı olur. Cildin gerginliği artar, gözenekleri sıkılaşır, renk ve ton farkları azalır.

Medikal Estetik Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İşlem ağrısızdır. Seans süresi 10-15 dakika dır. Seans aralıkları ve sayısı; cildin yapısı, cildin rengi, üzerinde çalışılan bölgenin büyüklüğü gibi kriterlere bağlı olarak değişmektedir.

KİMYASAL PEELİNG:

Kimyasal peeling cildi ölü hücrelerden arındırmak amacıyla yapılan bir işlemdir. Güneş lekeleri, kırışıklıklar, akne izlerinin giderilmesi, cildin nem ve yağ dengesini kontrole almak açısından faydalıdır. Derinin üst tabakaları çeşitli kimyasal maddelerle kontrollü olarak soyulur, alttan yeni cilt tabakasının oluşması sağlanır. Peeling derinin yapısı ve rengi üzerine etkili olur. Daha genç ve sağlıklı görünüm sağlar.

KİMYASAL PEELİNG NERELERDE KULLANIR?

  • Lekelerin tedavisinde (yaşlılık, hamilelik sonrası, güneş lekeleri gibi)
  • İnce ve orta derinlikteki kırışıklıkların giderilmesi veya hafifletilmesinde
  • Sivilce izlerinin giderilmesinde
  • Gözenekli cilt yapısının daha düzgün hale getirilmesinde kullanılır.